Tussen de groene heuvels en dampende warmwaterbronnen van Hakone ligt het kleinschalige Hakone Chinoyu Honkan. Hier overnacht je in traditionele Japanse stijl, in een ryokan met uitzicht op de bergen. De ligging is perfect: net buiten het centrum, maar met een bushalte voor de deur reis je in een paar minuten naar de kabelbaan, het Ashi-meer of het Openluchtmuseum. Het warme welkom en de persoonlijke sfeer zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt in dit charmante familieverblijf.
Kamers Je slaapt hier in een klassieke tatami-kamer met schuifdeuren, lage tafels en comfortabele futons die ’s avonds voor je worden uitgerold. De kamers zijn ruim en licht, met grote ramen die uitzicht geven op het groen van Hakone. Elke kamer heeft een eigen badkamer en airconditioning, en in de yukata die voor je klaarligt wandel je zo naar het onsenbad.
Faciliteiten Na een dag vol indrukken in Hakone is het heerlijk ontspannen in het traditionele badhuis van het hotel. Er is een binnenbad en een openluchtbad, beide gevoed door natuurlijke warmwaterbronnen. Ook het ontbijt is een beleving: je krijgt een klassiek Japans ontbijt geserveerd met rijst, vis, soep en seizoensgroenten. Wil je liever westers eten? Geef het even aan en ze regelen het graag voor je. Dankzij de kleinschaligheid en de rustige ligging is dit een fijne plek om tot rust te komen na een reisdag door Japan.
Δ