Op korte afstand van de duinen van Sossusvlei ligt het opvallende Le Mirage Desert Lodge & Spa. Dit unieke hotel lijkt op een Arabisch fort midden in de woestijn en combineert luxe, wellness en een spectaculair landschap. Door de ligging op slechts 21 kilometer van de ingang naar Sossusvlei ben je ’s ochtends vroeg al bij de beroemde zandduinen.
Kamers De ruime kamers zijn koel en comfortabel, met dikke muren, airco en een luxe badkamer. Je hebt een zithoek, een minibar en een balkon met uitzicht op de woestijn. De stijl is een mix van Marokkaans en modern.
Faciliteiten Er is een wellnesscentrum met massagekamers, een zwembad in de binnentuin en een goed restaurant. De lodge organiseert excursies naar Sossusvlei, Deadvlei en Sesriem Canyon. Na een dag in de hitte is dit een heerlijke plek om tot rust te komen.