In het sfeervolle kustplaatsje Sámara ligt Hotel Giada, een gezellig en kleurrijk hotel met een tropische uitstraling. Vanaf het hotel loop je zo naar het strand en de gezellige boulevard met restaurants en winkels. Door de ontspannen sfeer en gastvrije ontvangst is dit een fijne plek om te genieten van de Pacifische kust.
Kamers De kamers van Hotel Giada zijn fris en licht ingericht, met houten details en kleurrijke accenten. Elke kamer beschikt over airconditioning, een eigen badkamer en een balkon of terras met uitzicht op de tuin of het zwembad.
Faciliteiten Het hotel heeft een zwembad en een bubbelbad tussen de palmbomen, perfect om af te koelen na een warme dag aan zee. In het Italiaanse restaurant proef je heerlijke pasta’s en pizza’s, terwijl je bij de bar de hele dag terecht kunt voor drankjes en snacks. Verder organiseert het hotel excursies als boottochten naar Isla Chora, surflessen, maar ook snorkel- en duiktochtjes.