Hotel Borinquen ligt verscholen in het heuvelachtige landschap van Rincón de la Vieja. Hier overnacht je in bungalows met uitzicht op het regenwoud en sta je ook binnen een paar minuten bij warmwaterbronnen, vulkanische modderbaden of watervallen.
Kamers De kamers van Hotel Borinquen zijn vrijstaand en stijlvol ingericht met veel hout en hebben een airco. De veranda is voorzien van een hangmat. Elke kamer heeft een ruime badkamer en grote ramen met uitzicht op de bergen of het groen.
Faciliteiten Je kunt ontspannen in het zwembad of de natuurlijke thermale baden. Verder zijn er wandelroutes uitgestippeld en is er een restaurant aanwezig. Er worden volop excursies aangeboden in de omgeving, zoals paardrijden, ziplinen en watervaltochten. Een veelzijdige plek voor natuur, wellness en avontuur.