Gran Melia Iguazu ligt uniek: als enige hotel direct in het nationale park met uitzicht op de watervallen. Vanaf je balkon zie je het water omlaag storten en hoor je het constante geruis. Deze locatie maakt je bezoek aan Iguazu tot iets bijzonders.
Kamers De kamers zijn modern en strak ingericht met warme details. Alle kamers beschikken over airco, luxe bedden, een stijlvolle badkamer met regendouche en extra’s als een Nespresso apparaat en bluetoothspeaker. Kies je voor een suite, dan krijg je daar een bubbelbad, aparte zithoek en het mooiste uitzicht bij.
Faciliteiten Er is een prachtig infinity pool met uitzicht op de watervallen, een spa en een goed restaurant waar je dineert met zicht op het park. Dankzij de ligging ben je al in het park voor de drukte begint.