Plan je reis
Artikel door: Judith

Tuin van Kenroku-en in Kanazawa

Deze Kenroku-en tuin stamt nog uit de Edo periode en is één van de drie mooiste tuinen van Japan. De tuin hoorde vroeger bij het Kanazawa Kasteel en is in alle jaargetijden een lust voor het oog doordat er veel verschillende bomen, planten en bloemen groeien. Vroeger was het de privé-tuin van de familie Maeda die in het kasteel woonde en pas vanaf 1871 werd de tuin voor publiek toegankelijk.

 

Uitgelichte foto medewerker, Judith. in een park
Judith
Reisspecialist
Vragen? Ik help je graag!

Zes elementen van perfectie

De naam Kenroku-en betekend letterlijk vertaald de tuin van de zes attributen, te weten ruimtelijkheid, afzondering, kunstmatigheid, oudheid, overvloedig water en weids uitzicht. Deze 6 elementen zouden volgens de Chinese landschapstheorie samen de perfecte tuin creëren. In de tuin vind je om die reden dan ook verschillende vijvers, beekjes, watervallen, bruggen, theehuizen, boomsoorten, stenen beelden en veel bloemen. De omvang van de tuin is 11,4 hectare wat maakt dat je hier uren rond kunt wandelen en zult kunnen genieten van de omgeving.

 

Rondreis Japan, Kanazawa, Kenrokuen tuin

Bezoek Kenroku-en tijdens je rondreis door Japan

Wil je zelf de schoonheid van deze tuin bewonderen, dan kunnen we dit voor je organiseren! Kanazawa is makkelijk te combineren met andere plekken tijdens een individuele rondreis naar Japan.

Rondreis Japan, Kanazawa, Kanazawa kasteel
Meer inspiratie opdoen?

Bekijk onze voorbeeldreizen

Chili nieuwsbrief achtergrond
Schrijf je nu in voor een gezonde dosis reisinspiratie
Schrijf je nu in voor
onze nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
© Copyright 2025 OutSight Travel - Alle rechten voorbehouden