Jordanië
Individuele reisblokken
Hieronder vind je onze individuele reisblokken. De modules zijn meestal een paar dagen lang en door deze als bouwstenen op jouw manier achter elkaar te zetten, stel je eenvoudig je eigen reis samen.
Je begint meestal met een Easy Landing, in dit blok zitten de eerste twee overnachtingen en de transfer van het vliegveld naar het hotel. Een heel fijn begin van je reis.
De meeste van onze reizigers kiezen voor een reis per auto. Bij onze individuele autorondreizen (of fly-drive's) zijn alle hotels van te voren gereserveerd. Je bent dan overdag vrij om te gaan en te staan waar je wilt, maar weet wel zeker dat er ‘s avonds een hotel voor je is gereserveerd.
Als je liever niet zelf wilt rijden, kun je kiezen voor de reizen per privé auto met chauffeur.
Ben je avontuurlijk ingesteld en heb je wel zin in een flinke wandeling? Kies dan voor een van onze trekkings in Jordanië.
EASY LANDING
Je eerste kennismaking met Jordanië is het Easy Landing pakket van OutSight. Bij aankomst op het vliegveld word je opgewacht door een chauffeur die je naar het hotel in het centrum brengt. In dit blok zit de transfer van het vliegveld naar het hotel en de eerste twee overnachtingen. De rest van je reis vul je zelf in!
Je eerste dagen in Amman kun je ideaal gebruiken om kennis te maken met de bevolking en de cultuur en om je voor te bereiden op de rest van je reis. Amman wordt gekroond door de hooggelegen citadel met aan de voet van een heuvel het oude amfitheater waar 5000 mensen nog steeds concerten kunnen bijwonen. Amman bestond oorspronkelijk uit zeven heuvels, maar is inmiddels uitgegroeid tot een stad met ongeveer 1,5 miljoen inwoners, verdeeld over zo’n 19 heuvels nu.
EASY LANDING AMMAN
Dag 1: Amsterdam-Amman, transfer van het vliegveld naar hotel, accommodatie
Dag 2: Amman,accommodatie
Dag 3: Begin van de reis volgens de door jou gekozen blokken
Inbegrepen: transfer van het vliegveld naar hotel in het centrum van Amman, 2 overnachtingen inclusief ontbijt.
Niet inbegrepen: vliegticket, maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, entreegelden, fooien, facultatieve excursies, persoonlijke uitgaven, luchthavenbelasting.
Prijs: € 67,- p.p.
3 dagen / 2 nachten - Reiscode: JOA001
INDIVIDUELE AUTORONDREIZEN
Bij de individuele autorondreizen is een huurauto categorie A (bijv. Hyundai Atos) inbegrepen. Tegen een toeslag kun je ook kiezen voor een auto categorie B (bijv. Skoda Fabia / Nissan Sunny) of C (bijv. Hyundai Sonata). De prijzen voor de autohuur in alle categorieën staan vermeld bij ‘autohuur’
HOOGTEPUNTEN VAN JORDANIE
Route: Amman – Petra – Aqaba
Om je een beetje op weg te helpen, hebben we de volgende autorondreis vast voor je uitgezet. Maar je kunt ook helemaal zelf je route bepalen met de losse hotelovernachtingen en de losse autohuur.
Dag 1: Amman – Jerash – Umm Qais – Amman, accommodatie ( 200 km.)
Dag 2: Amman – Madaba – Mount Nebo – Kerak – Petra (Wadi Mousa), accommodatie (226 km.)
Dag 3: Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 4: Petra – Wadi Rum – Aqaba, accommodatie ( 98 km.)
Dag 5: Aqaba, accommodatie
Dag 6: begin van het volgende blok/ terugreis naar Nederland
Inbegrepen: 5 overnachtingen op basis van logies en ontbijt, 5 dagen autohuur cat. A
(Hyundai Atos of gelijkwaardig), onbeperkt aantal kilometers, volledige verzekering, drop off kosten auto á 40 euro per auto.
Niet inbegrepen: overige maaltijden, benzine, entreegelden, lokale gidsen, fooien, facultatieve excursies en persoonlijke uitgaven.
Let op: lees ook de algemene voorwaarden autohuur.
Prijs: € 265,- p.p.
6 dagen / 5 nachten - Reiscode: JOJ002
Beginpunt: Amman - Eindpunt: Aqaba
JORDANIE COMPLEET
Route: Amman – Dana NP – Petra – Wadi Rum – Aqaba
Jordanië Compleet is een uitgebreide individuele autorondreis, waarbij je langs alle hoogtepunten van Jordanië reist. Jerash is één van de beste voorbeelden van een provinciale Romeinse stad in het Midden-Oosten. De statige zuilen, symmetrische amfitheaters en het ovale forumplein tonen de schone kunst van de Romeinse architectuur.
Umm Qais toont je naast een eeuwenoud theater geweldige uitzichten over de Jordaanvallei, Lake Tiberias en de Golan Heights. Je bezoekt het mozaïekstadje Madaba, je staat op de berg waar Mozes het beloofde land zag, je waant je in de kruisvaardertijd in Kerak waarna je twee nachten in het indrukwekkende Dana National Park verblijft. Dit park is door de meeste toeristen nog niet ontdekt, hier kun je prachtige wandelingen maken door de indrukwekkende natuur. Vervolgens bezoek je de wereldberoemde uit rotsen uitgehakte stad Petra waarna je door rijdt naar de woestijn bij Wadi Rum. In Wadi Rum overnacht je in een bedoeïenenkamp. De laatste twee nachten overnacht je in Aqaba waar je kunt genieten van de onderwaterwereld van de Rode Zee.
Indien je nog wat meer tijd hebt kun je bijvoorbeeld kiezen voor een verblijf aan de Dode Zee voordat je terug rijdt naar Amman. Of misschien wil je wel een avontuurlijke trekking maken bij Wadi Rum of bij het Dana National Park…
Dag 1: 09.00 Aflevering huurauto auto bij hotel, naar Jerash & Umm Qais, Amman, accommodatie
Dag 2: Via Madaba, Mount Nebo & Kerak naar Dana National Park, accommodatie in guesthouse
Dag 3: Dana National Park, accommodatie in guesthouse
Dag 4: Naar Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 5: Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 6: Naar Wadi Rum, accommodatie in bedoeïenenkamp
Dag 7: Naar Aqaba, 18.00 inleveren auto, accommodatie
Dag 8: Aqaba, accommodatie
Dag 9: Begin van het volgende blok/ terugreis naar Nederland
Inbegrepen: 8 overnachtingen op basis van logies met ontbijt, 7 dagen autohuur cat. A (Hyundai Atos of gelijkwaardig), onbeperkt aantal kilometers, volledige verzekering, drop off kosten auto á 40 euro per auto.
Niet inbegrepen: overige maaltijden, benzine, entreegelden, lokale gidsen, fooien, facultatieve excursies en persoonlijke uitgaven.
Let op: lees ook de algemene voorwaarden autohuur.
NB In Dana National Park is het ook mogelijk om in het Rummana Camp te overnachten. Je overnacht dan in een tentenkamp in het park, hiervoor moet je zelf een slaapzak meenemen. De campsite is open van maart t/m oktober.
Prijs: € 439,- p.p.
9 dagen / 8 nachten - Reiscode: JOJ003
Beginpunt: Amman - Eindpunt: Aqaba
REIZEN PER PRIVÉ AUTO MET CHAUFFEUR

Wil je liever niet zelf autorijden? Dan kunnen wij een auto met Engelssprekende chauffeur voor je regelen. De afstanden zijn klein in Jordanië en de wegen zijn goed.
OutSight biedt je de mogelijkheid om op comfortabele wijze de bezienswaardigheden van Jordanië te bezoeken: per auto inclusief een Engelssprekende privé-chauffeur.
Je kunt dan zelf bepalen waar en hoelang je onderweg wilt stoppen om te genieten
van het land en natuur.
HIGHLIGHTS VAN JORDANIE
Route: Amman – Petra – Wadi Rum – Aqaba
Een afwisselende rondreis door het veelzijdige Jordanië. Je bezoekt het mozaïekstadje Madaba, je staat op de berg waar Mozes het beloofde land zag, je waant je in de kruisvaardertijd in Kerak, bezoekt de wereldberoemde uit rotsen uitgehakte stad Petra, ontdekt de onderwaterwereld in de Rode Zee en neemt een gezond modderbad in de Dode Zee.
Dag 1: Amman – Madaba – Mount Nebo – Kerak – Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 2: Petra, accommodatie
Dag 3: Petra – Wadi Rum – overnachting in een bedoeïenenkamp
Dag 4: Wadi Rum – Aqaba, accommodatie
Dag 5: Aqaba, accommodatie
Dag 6: Aqaba – Dode Zee – Amman, accommodatie
Dag 7: Begin van het volgende blok/ terugreis naar Nederland
Inbegrepen: transfer per auto met Engelssprekende chauffeur, accommodatie met ontbijt
Niet inbegrepen: overige maaltijden, entreegelden, lokale gidsen, optionele jeepexcursie in Wadi Rum.
Prijs: € 299,- p.p.
7 dagen / 6 nachten - Reiscode: JOP001
Beginpunt: Amman - Eindpunt: Amman
KLASSIEK JORDANIE
Route: Amman – Petra – Aqaba
Duik in de geschiedenis van Jordanië en je zult versteld staan van de verhalen, legenden en interessante wetenswaardigheden die schuil gaan in de vele ruines van steden, kastelen en tempels die eeuwen geleden nog fier overeind stonden. Jerash is één van de beste voorbeelden van een provinciale Romeinse stad in het Midden-Oosten. De statige zuilen, symmetrische amfitheaters en het ovale forumplein tonen de schone kunst van de Romeinse architectuur.
Umm Qais toont je naast een eeuwenoud theater geweldige uitzichten over de Jordaanvallei, Lake Tiberias en de Golan Heights. Ook Petra, de woestijn van Wadi Rum en de Rode zee komen tijdens deze reis aan bod.
Dag 1:Amman – Jerash – Umm Qais – Amman, accommodatie
Dag 2: Amman – Madaba – Mount Nebo – Kerak – Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 3: Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 4: Petra – Wadi Rum – Aqaba, accommodatie
Dag 5: Aqaba, accommodatie
Dag 6: begin van het volgende blok/ terugreis naar Nederland
Inbegrepen: transfer per auto met Engelssprekende chauffeur, accommodatie met ontbijt
Niet inbegrepen: overige maaltijden, entreegelden, lokale gidsen, optionele jeepexcursie in Wadi Rum.
Prijs: € 355,- p.p.
6 dagen / 5 nachten - Reiscode: JOP002
Beginpunt: Amman - Eindpunt: Aqaba
AVONTUURLIJK JORDANIE
Route: Amman – Petra – Wadi Rum – Aqaba
Een avontuurlijke variant op onze reis Klassiek Jordanië! Je bezoekt de hoogtepunten van Jordanië en verblijft daarnaast drie nachten in een bedoeïenkamp in de woestijn bij Wadi Rum. Vanuit het tentenkamp maak je de eerste dag een excursie per 4x4 Jeep door de indrukwekkende Wadi Rum. De volgende dag beklim je het “schip van de woestijn’: een kameel. Voel je even als Lawrence of Arabia en trek door de kleurige en fascinerende woestijn. De reis eindigt aan de Rode Zee in Aqaba, waar je natuurlijk ook altijd nog een paar dagen kunt verlengen! Na deze reis kun je bijvoorbeeld een transfer per auto met chauffeur via de Dode Zee naar Amman bijboeken, of direct vanaf Aqaba via Amman naar Amsterdam terugvliegen.
Dag 1: Amman – Jerash – Umm Qais – Amman, accommodatie
Dag 2: Amman – Madaba – Mount Nebo – Kerak – Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 3: Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 4: Petra – Wadi Rum – overnachting in een bedoeïenenkamp
Dag 5: Wadi Rum – dagexcursie per 4x4 jeep (ca. 6 uur), overnachting in bedoeïenenkamp
Dag 6: Wadi Rum – dagexcursie per kameel (ca. 5 uur), overnachting in bedoeïenenkamp
Dag 7: Wadi Rum – Aqaba, accommodatie
Dag 8: Aqaba, accommodatie
Dag 9: begin van het volgende blok/ terugreis naar Nederland
Inbegrepen: transfers per airco privé auto met Engelssprekende chauffeur, accommodatie met ontbijt, dagexcursie per 4X4 jeep door de woestijn, dagexcursie per kameel door de woestijn.
Niet inbegrepen: overige maaltijden, entreegelden, lokale gidsen fooien en persoonlijke uitgaven.
Prijs: € 525,- p.p.
9 dagen / 8 nachten - Reiscode: JOP003
Beginpunt: Amman - Eindpunt: Aqaba
Periode: gehele jaar - Categorie: licht
JORDANIE COMPLEET
Route: Amman – Petra – Wadi Rum – Aqaba – Dode Zee – Amman
Jordanië Compleet is een uitgebreide rondreis per eigen auto met chauffeur, waarbij je langs alle hoogtepunten van het fascinerende land reist. Jerash is één van de beste voorbeelden van een provinciale Romeinse stad in het Midden-Oosten. De statige zuilen, symmetrische amfitheaters en het ovale forumplein tonen de schone kunst van de Romeinse architectuur. Umm Qais toont je naast een eeuwenoud theater geweldige uitzichten over de Jordaanvallei, Lake Tiberias en de Golan Heights. Je bezoekt het mozaïekstadje Madaba, je staat op de berg waar Mozes het beloofde land zag, je waant je in de kruisvaardertijd in Kerak waarna je twee nachten in de wereldberoemde uit roze rotsen uitgehakte stad Petra verblijft. Petra is niet voor niets uitgeroepen tot één van de nieuwe zeven Wereldwonderen! Deze stad is gebouwd door de Nabateeën en is alleen toegankelijk via een nauwe kloof, de Siq. Vervolgens reis je verder naar de woestijn bij Wadi Rum, een woestijn vol indrukwekkende rotsformaties en uitgestrekte zandvlaktes. In Wadi Rum overnacht je in een bedoeïenenkamp. Tijdens de twee nachten in Aqaba kun je genieten van de onderwaterwereld van de Rode Zee. De laatste overnachting is bij de Dode Zee. Laat je ronddrijven op het zoute water en ook een modderbad kan hier natuurlijk niet ontbreken. De laatste dag word je terug gebracht naar Amman, waarna ook aan deze reis een einde is gekomen.
Dag 1: Amman – Jerash – Umm Qais – Amman, accommodatie
Dag 2: Amman – Madaba – Mount Nebo – Kerak – Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 3: Petra (Wadi Mousa), accommodatie
Dag 4: Petra – Wadi Rum – overnachting in een bedoeïenenkamp
Dag 5: Wadi Rum – Aqaba, accommodatie
Dag 6: Aqaba, accommodatie
Dag 7: Aqaba – Dode Zee, accommodatie
Dag 8: Dode Zee – Amman, einde blok
Inbegrepen: transfer per auto met Engelssprekende chauffeur, accommodatie met ontbijt
Niet inbegrepen: overige maaltijden, entreegelden, lokale gidsen, optionele jeepexcursie in Wadi Rum.
Prijs: € 445,- p.p.
8 dagen / 7 nachten - Reiscode: JOP004
Beginpunt: Amman - Eindpunt: Amman
Meer informatie over de hotels (beschrijvingen en foto’s) vind je terug bij Jordanië Hotelinfo.
Ga direct terug naar het overzicht reisaanbod Jordanië
Alle hierboven vermelde prijzen zijn per persoon bij boeking van min. 2 personen en geldig van 1 november 2009 tot en met 31 december 2010 (tenzij anders vermeld).
Alle informatie op onze website is onder voorbehoud van wijzigingen en/of typefouten. Prijzen per persoon op basis van twee personen. Aan de informatie en de prijzen op deze website kunnen geen rechten worden ontleend.