24 DG VOORBEELDREIS De Hemelse Himalaya van Nepal & Bhutan
24 dg. INDIVIDUELE VOORBEELDREIS
‘de Hemelse Himalaya van Nepal & Bhutan’
Deze reis is een perfecte combinatie van Nepal & Bhutan. Je maakt eerst kennis met Nepal, waar je de Poon Hill Trek loopt, relatief licht maar dwars door de prachtige Annapurna regio! Daarna verblijf je nog enkele dagen in Chitwan National Park, dan vlieg je van Kathmandu naar Paro voor een 7-daagse unieke rondreis door het land van ‘De Donderende Draak’. Bhutan is een klein land met veel variatie: hoge bergtoppen, dichte wouden, middeleeuwse handelswegen, prachtige Dzongs (kloosterforten) en vele kleurrijke festivals.
Een uitgebreidere beschrijving van het programma vind je verderop deze pagina.
Het dag-tot-dag-programma:
Dag 1 vlucht naar Kathmandu
Dag 2 Aankomst in Kathmandu, transfer naar hotel, accommodatie
Dag 3 Kathmandu, accommodatie
Dag 4 Kathmandu - Bandipur per prive auto, accommodatie
Dag 5 Bandipur - Pokhara per prive auto, accommodatie
Dag 6 Start Poon Hill Tea-house Trek
Dag 7 Trekking dag 2
Dag 8 Trekking dag 3
Dag 9 Trekking dag 4
Dag 10 Trekking dag 5, accommodatie Pokhara
Dag 11 accommodatie Pokhara
Dag 12 Bus van Pokhara naar Chitwan, accommodatie
Dag 13 Chitwan Nationaal Park, accommodatie
Dag 14 Chitwan – Kathmandu per privé auto, accommodatie
Dag 15 transfer, vlucht Kathmandu-Paro, bezoek Ta Dzong, transfer naar hotel in Thimpu, accommodatie.
Dag 16 Thimphu, diverse bezoeken, accommodatie
Dag 17 Naar Punakha, via de Dochula pas (3000 m.), accommodatie
Dag 18 excursie naar Gante, via de prachtige Wangdiphodrang vallei, terug naar Punakha, accommodatie
Dag 19 naar Thimpu, bezoek Sangay gang & Takin Preserve Centrum, accommodatie
Dag 20 naar Paro, bezoek Taktsang klooster=Tiger's Nest, Drukgyal Dzong, Kichu Lhakhang, accommodatie
Dag 21 transfer vliegveld, vlucht Paro-Kathmandu, transfer, accommodatie in Kathmandu
Dag 22 Kathmandu, accommodatie
Dag 23 transfer naar vliegveld, vlucht naar Amsterdam
Dag 24 aankomst Amsterdam
Inbegrepen: retourvlucht Kathmandu inclusief luchthavenbelastingen, vervoer volgens programma, hotelaccommodatie in Nepal op basis van logies, overnachtingen in tea-houses tijdens de trek, diensten van een gids en drager tijdens de trekking in Nepal, maaltijden tijdens de trekking. In Bhutan accommodatie op basis van halfpension, lunches, vervoer per privé auto met chauffeur volgens het programma, Engelssprekende gids, excursies, entreegelden, Bhutan Visa (20 Usd), Tourism Development Fund (10 Usd), vluchten Kathmandu – Paro – Kathmandu.
Niet inbegrepen: conservation fee voor de trek, Chitwan Nationale park entree ca. $15, bewijs trekking (3500 Rupees en 4 pasfoto) , fooien, overige maaltijden, persoonlijke uitgaven, eventuele 1-persoonstoeslag indien van toepassing, vertrekbelasting vliegveld Paro (20 Usd), evt. verhoging luchthavenbelastingen.
Vanafprijs: € 2748,- incl. retourvlucht ARKEFLY, vertrek elke vrijdag tot 20 april ’12.
Prijs los landarrangement excl. vlucht vanaf € 2009,-
Deze vanaf-prijs is geldig per Arkefly retourvlucht voor diverse data in februari, maart en april 2012.
Arkefly vliegt niet in de zomermaanden,een retourvlucht per Qatar (dagelijkse lijndienst) is ca. € 150,- p.p. duurder. Ook alle andere vertrekdata zijn natuurlijk mogelijk, geef ons de door jou gewenste vertrekdata
door en we zoeken de beschikbaarheid met de juiste prijzen graag voor je uit! Ook andere routes zijn mogelijk; wil je een langere trekking, of wil je Bhutan liever combineren met Tibet? Deze reis is een
VOORBEELDREIS, met onze losse blokken kun je altijd je eigen reis helemaal ZELF SAMENSTELLEN.
Ook kun je onze reizen altijd met of zonder vlucht boeken! Om een idee te geven van wat een
complete reis kost, hebben we deze voorbeeldreis samengesteld uit onze LOSSE REISBLOKKEN.
Maar natuurlijk kun je deze reis helemaal aanpassen naar wens,
kijk naar ons complete reisaanbod Nepal en Bhutan!
Nieuwsgierig geworden? Heb je hierover vragen? Wil je een offerte?
Bel ons op 020-6702656, stuur een e-mail naar onze landenspecialist, of stel een vraag via ons contactformulier (de 'helpdesk'). Onze landenspecialisten helpen je graag bij het samenstellen van je eigen avontuur!
Uitgebreide reisbeschrijving:
Na je vlucht kom je aan op de luchthaven van Kathmandu. Daar word je opgehaald en naar het hotel in de wijk Thamel gebracht. Hier heb je de tijd om het gezellige Kathmandu en haar omgeving te bekijken, misschien wel per fiets!
Vervolgens word je opgehaald bij het hotel en reis je naar Bandipur. In Bandipur verblijf je in een prachtig gerestaureerd gebouw in de authentieke Newari stijl en krijg je een rondleiding door het dorp. De volgende dag reis je per auto met privé chauffeur naar Pokhara, waar je de 5-daagse Poon Hill trek loopt. Deze trek leidt je door vele oude dorpjes, prachtig natuurgebied en schitterende uitzichten op het Himalaya gebergte. Geniet van de besneeuwde bergmassieven en de flora en fauna die je op deze trek tegen komt. Na aankomst in Pokhara verblijf je hier nog enkele dagen voordat je per bus doorreist naar Chitwan Nationaal Park waar je 2 nachten aan de rand van het park verblijft. Het meest spectaculaire in Chitwan Nationaal Park is de zoektocht naar tijgers, neushoorns, apen en andere wilde dieren. Vanaf de rug van een olifant een neushoorn bespieden is een ervaring die je niet mag missen! Vanuit Chitwan reis je per auto met privé chauffeur terug naar Kathmandu.
De volgende dag vlieg je van Kathmandu naar Paro, in het bijzondere Bhutan. Op het vliegveld word je opgewacht door de gids en de chauffeur en naar je hotel in Thimpu gebracht. Onderweg bezoek je de prachtige Dzong van Paro. Overnachting in hotel in Thimpu. De volgende dag maak je verschillende excursies rond Thimphu. Zo bezoek je Memorial Chorten, de Dupthop Lhakhang, de National Library en een schilderschool. In de middag bezoek je het Traditional Medicine Institute en een papierfabriek. Daarnaast is er ook nog tijd om rond te wandelen en souvenirs te kopen. Overnachting in hotel in Thimpu. Vervolgens reis je over de Dochula pas van ruim 3000 meter hoogte naar Punakha om de Punakha Dzong te bezoeken.
Als het weer helder is, heb je een schitterend uitzicht over de sneeuwtoppen van de Himalaya. Phunaka is de oude hoofdstad van Bhutan en ligt aan de Vader- en Moederrivier op 1300 meter hoogte. Dit is de laagste plek van Bhutan en heeft daarom een aangenaam klimaat. Na de lunch bezoek je het Khamsung Yulley Namgyal Choling Klooster. Overnachting in Punakha. De volgende dag rijd je naar Gante, via de prachtige Wangdiphodrang vallei. Onderweg bezoek je de Dzong met dezelfde naam. Het dorp ligt in een betoverend mooie vallei. Hierna reis je terug naar Thimpu. De volgende morgen vroeg reis je naar Paro, voor de bijzondere excursie naar het spectaculaire Taktsang klooster (Tiger’s Nest). Het pad klimt door een prachtig dennenbos naar boven, de uitzichten zijn schitterend. Na een kleine verfrissing en nog een korte wandeling heb je dan uitzicht op het indrukwekkende klooster. In de middag bezoek je Drukgyal Dzong en Kichu Lhakhang. Overnachting in hotel in Paro. De volgende morgen word je naar het vliegveld gebracht, voor de korte vlucht terug naar Kathmandu, waar je nog een nacht zult verblijven. De volgende dag word je naar de luchthaven gebracht, maar natuurlijk is het ook mogelijk om je reis in Nepal te verlengen.
Over OutSight:
OutSight Travel werkt met losse reisblokken die je kunt stapelen, schuiven en combineren tot je een eigen reis op maat hebt samengesteld. Bovenstaande reis is een voorbeeldreis die op alle punten aangepast kan worden! Naar keuze met of zonder de internationale retourvlucht. Omdat je individueel reist, is dagelijks vertrek mogelijk. Geen grote groepen, geen vaste vertrekdata. En: je hoeft niet bij ons langs te komen, je kunt je reis lekker thuis boeken achter je eigen computer of laptop. Vanuit je eigen luie stoel.
Nieuwsgierig geworden? Heb je hierover vragen? Wil je een offerte?
Bel ons op 020-6702656, stuur een e-mail naar onze landenspecialist, of stel een vraag via ons contactformulier (de 'helpdesk') op OutSight.nl.
Onze landenspecialisten helpen je graag bij het samenstellen van je eigen avontuur!